Haberler

Samsun’un “Döner Üretim Belgesine” sahip tek markası Beyazev

Samsun’un “Döner Üretim Belgesine” sahip tek markası Beyazev (Visited 1 times, 1 visits today)

Atakumluların Hayır Çarşısına yaptığı yardımlar ayda 200 bin TL’ye satılıyor mu?

Atakumluların hayırları satılıyor mu? Atakumlu yardımseverlerin Atakum Belediyesi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için bağışladığı kıyafetlerin aylık 200 bin TL karşılığında satıldığı iddia edildi. Atakum Belediyesi Şubat Ayı toplantısında Atakum Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Acat, Başkan Deveci’ye soru önergesi verdi. Atakumlu hayırseverlerin Hayır Çarşısına her ay yüz binlerce kıyafet bağışladığını ifade eden Acat, bu kıyafetlerin parça […]

Azerbaycanlı şeker hastası Tip 2 Diyabet ameliyatı ile Samsun’da sağlığına kavuştu!

Azerbaycan’da yaşayan Rahim Fazıl Paşayev, 8 yıldır şeker hastalığıyla mücadele ediyordu. Görme kaybı yaşamaya başlayan Paşayev, Samsun’a gelerek Metabolik, Bariatrik ve Laparoskopik Cerrahi Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Muzaffer Al’a ameliyat oldu. Artık daha iyi olduğunu söyleyen Paşayev, tüm şeker hastalarına bu ameliyatı önerdiğini söyledi. (Visited 1 times, 1 visits today)

Obezite Cerrahisi ile 3 ayda 30 kilo verdi! İngiltere’den Samsun’a geldi sağlığına kavuştu

İngiltere’de yaşayan Pakistan asıllı Imran Chaudhry, Samsun’a gelerek Dr. Öğretim Görevlisi Muzaffer AL’a ameliyat oldu. 3 ayda 30 kilo veren Chaudhry, yaşam kalitesinin arttığını ve obezite hastalığı olan herkesin bu ameliyatı olması gerektiğini ifade etti. (Visited 1 times, 1 visits today)